Rem Onderdelen.nl Dé expert in auto onderdelen
Gekozen auto:
Auto wijzigen
Mitsubishi Colt 1.5 Ralliart R
Mitsubishi Colt 1.5 Ralliart R 180PK (Colt VI - Z3A, Z2A)
Bouwjaar 02-2010 - 06-2012

Wiellagers en Wielnaven Mitsubishi Colt 1.5 Ralliart R (Colt VI - Z3A, Z2A) - 2010-02 tot 2012-06

De wiellagers en wielnaven op deze pagina passen op je Mitsubishi Colt 1.5 Ralliart R. Per auto verschilt het of je een los wiellager of een complete wielnaaf nodig hebt. Zie je maar één optie, dan is dat de juiste voor jouw auto.
Beschikbare onderdelen
Wielnaaf achterzijde Wielnaaf achterzijde
Merk:
ABS
Populaire keuze
Standaard kwaliteit
Artikelnr: 200925
Voor 23:59 besteld, dinsdag in huis!
Achteras links, Achteras rechts Achteras links, Achteras rechts
Wat zit er in de doos?
  • 1 wielnaaf
  • bevestigingsbouten
  • Met ingebouwd wiellager
  • Met ingebouwde magnetische sensorring
Specificaties
  • Merk: ABS
  • Buitendiameter 1: 137 mm
  • Hoogte 1: 121 mm
  • Velg: 4 -gat
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Wiellager geïntegreerd in weillager
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met ingebouwde magnetische sensorring
48% korting
79, 94
€ 155,-
incl. BTW
Prijs per stuk
Meer informatie

Wiellagers en Wielnaven Mitsubishi Colt 1.5 Ralliart R

De juiste Wiellagers en Wielnaven voor jouw Mitsubishi Colt 1.5 Ralliart R

Het vinden van de juiste Wiellagers en Wielnaven voor je Mitsubishi Colt 1.5 Ralliart R is cruciaal voor het behoud van de veiligheid en prestaties van je voertuig. Door te kiezen voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op het type van jouw auto, ben je verzekerd van een optimale werking. Van remonderdelen tot ophanging, elk onderdeel is afgestemd op de unieke specificaties van jouw voertuig, zodat je altijd op de weg kunt vertrouwen op jouw Mitsubishi Colt 1.5 Ralliart R.

Kwaliteitsonderdelen voor jouw Mitsubishi Colt 1.5 Ralliart R

Voor jouw Mitsubishi Colt 1.5 Ralliart R zijn er tal van Wiellagers en Wielnaven beschikbaar die voldoen aan strenge kwaliteitsnormen. Het kiezen van hoogwaardige onderdelen is niet alleen belangrijk voor de prestaties van je auto, maar ook voor de levensduur ervan. Door te investeren in de juiste Wiellagers en Wielnaven voorkom je onnodige slijtage en zorg je ervoor dat je voertuig optimaal blijft presteren, ongeacht de omstandigheden.

Perfect passende Wiellagers en Wielnaven voor jouw Mitsubishi Colt 1.5 Ralliart R

De Wiellagers en Wielnaven die je kiest, moeten niet alleen van hoge kwaliteit zijn, maar ook perfect passen bij de specificaties van jouw Mitsubishi Colt 1.5 Ralliart R. Dankzij de nauwkeurige afstemming op dit specifieke type, ben je verzekerd van een eenvoudige installatie en een lange levensduur van de onderdelen. Of je nu onderdelen vervangt of onderhoud uitvoert, met de juiste Wiellagers en Wielnaven blijft jouw auto in topconditie.