Rem Onderdelen.nl Dé expert in auto onderdelen
Gekozen auto:
Auto wijzigen
SEAT Cordoba 1.9 SDI
SEAT Cordoba 1.9 SDI 64PK (Cordoba - 6K1, 6K2)
Bouwjaar 08-1996 - 06-1999

Distributie SEAT Cordoba 1.9 SDI (Cordoba - 6K1, 6K2) - 1996-08 tot 1999-06

De distributieonderdelen op deze pagina passen op je SEAT Cordoba 1.9 SDI. Per auto verschilt het of je een distributieriem, distributieketting of bijbehorende onderdelen nodig hebt. Per product staat duidelijk aangegeven wat geschikt is voor jouw uitvoering.
Beschikbare onderdelen
Distributieriemset
Artikelnr: 19554
Voor 17:00 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: FEBI Bilstein
  • Breedte 2 [mm]: 25 mm
  • Aantal tanden: 137
  • Riem, snaar: Met afgerond tandprofiel
  • voor OE-nr: 028 198 119 E
27% korting
€ 129, 26
€ 176,44
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: 530 0377 10
Voor 17:00 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: INA
  • Aantal tanden 1: 137
  • Breedte 1: 25 mm
28% korting
€ 114, 26
€ 159,42
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: 530 0003 10
Voor 17:00 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: INA
  • Aantal tanden 1: 137
  • Breedte 1: 25,4 mm
28% korting
€ 54, 56
€ 76,18
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: 1 987 948 255
Voor 17:00 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: Bosch
  • Aantal tanden: 137
  • Lengte: 1.305 mm
  • Breedte 2 [mm]: 25 mm
  • Aantal looprollen: 2
29% korting
€ 90, 62
€ 126,87
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: K025223XS
Voor 17:00 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: GATES
  • Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap: STT-1
30% korting
€ 81, 34
€ 116,87
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: K015622XS
Voor 17:00 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: GATES
30% korting
€ 125, 53
€ 180,29
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: VKMA 01019
Voor 17:00 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: SKF
  • Kleur: zwart
  • Riem, snaar: Met trapeziumvormig tandprofiel
  • Riembreedte: 25 mm
  • Riemenmateriaal: PTFE (Polytetrafluorethylen)
  • Aantal tanden: 137
23% korting
€ 114, 38
€ 148,21
incl. BTW
Prijs per stuk
Spanrol, distributieriem
Artikelnr: 10294
Voor 17:00 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: FEBI Bilstein
  • Breedte 2 [mm]: 25 mm
  • Binnendiameter: 8 mm
  • Buitendiameter: 67 mm
  • Materiaal: Kunststof
25% korting
€ 62, 02
€ 83,09
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: 531 0079 10
Voor 17:00 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: INA
  • Buitendiameter: 72 mm
  • Breedte 2 [mm]: 30 mm
  • Hoogte: 35 mm
28% korting
€ 27, 70
€ 38,62
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: 531 0251 30
Voor 17:00 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: INA
  • Buitendiameter: 67 mm
  • Breedte 2 [mm]: 30 mm
28% korting
€ 51, 97
€ 72,49
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: T43069
1-2 weken levertijd
Specificaties
  • Merk: GATES
  • Buitendiameter: 67 mm
  • Breedte 2 [mm]: 29,5 mm
30% korting
€ 60, 52
€ 86,33
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: VKM 11014
Voor 17:00 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: SKF
  • Spanrolbediening: Automatisch
  • Ø: 67 mm
  • Breedte 2 [mm]: 26 mm
29% korting
€ 47, 98
€ 67,17
incl. BTW
Prijs per stuk
Waterpomp + distributieriem set
Merk:
Artikelnr: 530 0003 30
Voor 17:00 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: INA
  • Aantal tanden 1: 137
  • Breedte 1: 25,4 mm
29% korting
€ 110, 65
€ 155,85
incl. BTW
Prijs per set
Merk:
Artikelnr: 530 0377 30
Voor 17:00 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: INA
  • Aantal tanden 1: 137
  • Breedte 1: 25 mm
29% korting
€ 174, 65
€ 246,02
incl. BTW
Prijs per set
Merk:
Artikelnr: 530 0377 32
1-2 weken levertijd
Specificaties
  • Merk: INA
  • Aantal tanden 1: 137
  • Breedte 1: 25 mm
29% korting
€ 207, 08
€ 289,92
incl. BTW
Prijs per set

Distributie SEAT Cordoba 1.9 SDI

De juiste Distributie voor jouw SEAT Cordoba 1.9 SDI

Het vinden van de juiste Distributie voor je SEAT Cordoba 1.9 SDI is cruciaal voor het behoud van de veiligheid en prestaties van je voertuig. Door te kiezen voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op het type van jouw auto, ben je verzekerd van een optimale werking. Van remonderdelen tot ophanging, elk onderdeel is afgestemd op de unieke specificaties van jouw voertuig, zodat je altijd op de weg kunt vertrouwen op jouw SEAT Cordoba 1.9 SDI.

Kwaliteitsonderdelen voor jouw SEAT Cordoba 1.9 SDI

Voor jouw SEAT Cordoba 1.9 SDI zijn er tal van Distributie beschikbaar die voldoen aan strenge kwaliteitsnormen. Het kiezen van hoogwaardige onderdelen is niet alleen belangrijk voor de prestaties van je auto, maar ook voor de levensduur ervan. Door te investeren in de juiste Distributie voorkom je onnodige slijtage en zorg je ervoor dat je voertuig optimaal blijft presteren, ongeacht de omstandigheden.

Perfect passende Distributie voor jouw SEAT Cordoba 1.9 SDI

De Distributie die je kiest, moeten niet alleen van hoge kwaliteit zijn, maar ook perfect passen bij de specificaties van jouw SEAT Cordoba 1.9 SDI. Dankzij de nauwkeurige afstemming op dit specifieke type, ben je verzekerd van een eenvoudige installatie en een lange levensduur van de onderdelen. Of je nu onderdelen vervangt of onderhoud uitvoert, met de juiste Distributie blijft jouw auto in topconditie.