Rode remklauwen
Remvloeistof is meestal dot4. Uitlezen van de boord computer kan bijna alleen bij de dealer. Met een klik op het artikelnummer kunt u de artikelspecificaties bekijken. Pistons ook wel zuigers genoemd gaan roesten.
Geleidepennen voor remklauwen
Het is van belang dat er hoogwaardige onderdelen op uw MERCEDES-BENZ E-KLASSE (W212) komen. Heeft u vragen over wat u moet bestellen voor uw MERCEDES-BENZ, neem dan contact met ons op via ons telefoonnummer 0341 267 637. Bij een keuring is veiligheid een hoofdpunt. Led lampen vervangen halogeen lampen in de auto.
Remklauw revisiesets auto
Na elke bestelling doen wij een uiterst nauwkeurige nacontrole. Een remklauw is een slijtage onderdeel van de auto Remklauwen worden meestal op de voorwielen gebruikt. Voor autoglas is eigenlijk nog geen vervanger. Een standaard achterklauw terug stellen kan op 2 manieren.