Geleidepennen voor remklauwen
Wij zijn telefonisch bereikbaar op werkdagen van 8:00 tot 18:00. De juiste kwaliteit onderdelen garandeert uw veiligheid. Aluminium klauwen gaan sneller vast zitten dan stalen. U kunt ons telefonisch bereiken op 0341 267 637
Remklauw revisiesets BMW 8 Coupé (G15, F92) 840 i
Aluminium velgen worden steeds vaker bij aflevering gemonteerd. Houdt u altijd rekening met zondagen en feestdagen. Fabrieks-rebuilt houdt in nieuwe veren, nieuwe pistons, nieuw handremmechanisme, nieuwe glijbussen en nieuwe rubberdelen. Versleten remklauwen maken de blokken en schijven ook kapot. Wij verkopen auto-onderdelen met kortingen tot 65%.
Rode remklauwen
Bij het vervangen van de remklauw verliest u ook remvloeistof, welke bijgevuld moet worden. Maak de remklauw los van zijn steun, de 2 inbusbouten dienen los gedraaid te worden en als laatste de remleiding demonteren.Vaak is er ook schade aan de remblokken of remschijven als de remklauw vervangen moet worden dit moet goed gecontroleerd worden. Wij hebben onderdelen voor alle automerken waaronder: FERRARIALFA ROMEOISUZUBMWRENAULT. Bij montage altijd de remvloeistof bijvullen of verversen.