Remklauw reviseren
Het is makkelijk en voordelig om het onderdeel online te bestellen. De rem onderdelen van tegenwoordig zijn verder door ontwikkeld. Remvloeistof is meestal dot4. Hier bedoeld men remklauw mee.
Vastzittende remklauw
De remklauw is gemonteerd op het fusee van het voertuig. Remklauwen worden vaak per as vervangen. Elke BMW 5 (F10) 518 d heeft een eigen VIN-nummer. Bij ons heeft u altijd het juiste advies voor uw BMW 5 (F10).
Remklauw revisiesets BMW
Een handrem mechanisme in de achterklauw werkt vaak niet meer. De juiste banden spanning zorgt voor een lagere brandstof verbruik. Bij ons zijn de remklauwen voorzien van een CR203 coating, ook wel Chromium 3 genoemd. Deze nieuwe coating is niet belastend voor het milieu. Soms zijn er alleen bepaalde delen van de remklauw beschadigd, zoals bijvoorbeeld de rubbers. Na de winter controleren en schoon maken helpt vast zitten voorkomen.