ABS-sensoren in het wiellager
Vandaar dat wij veel tijd hebben gestoken in het maken van een duidelijke website. De ABS-sensoren zijn gemonteerd bij de wielen en ook elektrisch. Het is dus belangrijk om tijdens een onderhoudsbeurt de sensoren vrij van vuil te maken. Als het ABS-systeem niet goed werkt kan dit ook komen door vuil op de sensoren waardoor het signaal niet goed gelezen kan worden. Wij hebben onderdelen voor alle automerken waaronder: SSANGYONGCITROENPLYMOUTHSUZUKI.
Een defect ABS-sensor herkennen
Een abs sensor voor uw auto koopt u voordelig bij RemOnderdelen.nl u zoekt de juiste via uw kenteken op onze website en krijgt ook nog eens minimaal 50% korting. Uitlezen van de boord computer kan bijna alleen bij de autodealer. Wij controleren altijd bij de RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_) dealer of de onderdelen passen op uw auto. Koelvloeistof loopt door de slang en wordt rond gepompt door de waterpomp.
ABS-sensor op uw RENAULT uitlezen
Dit veiligheidssysteem is verbonden met een computer en deze heeft gegevens nodig over de wielsnelheid welke gelezen wordt door de abs sensor. De ontwikkeling van de automobiel is de laatste 10 jaar enorm geweest. De meeste voertuigen hebben inmiddels abs op het remsysteem omdat dit een zeer doeltreffend middel is om de auto tot stilstand te krijgen onder extreme omstandigheden. Elke auto heeft een eigen VIN-nummer.