Vervuilde ABS sensoren op uw PEUGEOT BOXER Bus 2.8 HDi
Wij verkopen onderdelen met kortingen tot 65%. Om een signaal op te kunnen vangen, is er een gever en een nemer nodig. Heeft u geen kenteken, dan kunt u bij ons ook zoeken via merk, model en type van uw auto. Het is dus belangrijk om tijdens een onderhoudsbeurt de sensoren vrij van vuil te maken. Het wegdek bepaald mede de slijtage aan uw auto-onderdelen.
ABS sensor kopen voor uw PEUGEOT BOXER Bus
Als de losse abs sensor defect is kan deze makkelijk zonder al te veel kosten vervangen worden het wordt duurder als u de abs computer of regelunit moet vervangen dit zelfde geld voor de wielnaaf waar de abs sensor in zit, deze zijn ook iets prijziger. U kunt ons telefonisch bereiken op 0341 267 637 Als de ABS-ring in een wielnaad is ingebouwd, herkent u dit aan de aansluitingen op de wielnaad. De ABS-ring zit vaak gemonteerd op de aandrijfas de remschijf of de wielnaaf. Elke PEUGEOT heeft een eigen VIN-nummer.
ABS-sensoren in het wiellager
Fabrieks-rebuilt houdt in nieuwe glijbussen, nieuwe rubberdelen en nieuw handremmechanisme. De ontwikkeling van de automobiel is de laatste 20 jaar enorm geweest. Wij hebben onderdelen voor alle automerken waaronder: SUBARU RemschoenenVAUXHALL RemklauwenIVECO Remcilinders. Autoruiten zijn nog steeds van gelaagd glas.