ABS-sensoren in het wiellager
Om een signaal op te kunnen vangen, is er een gever en een nemer nodig. Bij ons heeft u altijd het juiste advies voor uw OPEL ASTRA J (P10). De ontwikkeling van de automobiel is de laatste 25 jaar enorm geweest. Wij hebben onderdelen voor alle automerken waaronder: ALFA ROMEONISSANLAMBORGHINIISUZU. Er is een ABS-pomp gemonteerd in de auto, tussen het remsysteem.
Een defect ABS-sensor herkennen
De ABS-sensoren zijn gemonteerd bij de wielen en ook elektrisch. Bij ons zijn de remklauwen voorzien van een CR203 coating, ook wel Chromium 3 genoemd. Deze schone coating is niet belastend voor het milieu. Uitlezen van de boord computer kan bijna alleen bij de autodealer. Op onze website maakt u simpel deze keuze middels het ingeven van uw kenteken. De juiste banden spanning zorgt voor een lagere brandstof verbruik.
ABS-sensor op uw OPEL uitlezen
Wij werken met de volgende toeleveranciers: Bosch, ABS, Jurid, Bendix, Lucas, Pagid, ATE en Rofren De ABS gaat dan in werking en zorgt ervoor dat er pompend geremd wordt. Onze aangesloten garages kunnen u helpen bij het installeren van het bestelde onderdeel onder uw auto. Waterpomp zorgt voor de koeling van de motor. De sensor om uit te lezen is meestal een los onderdeel wat in de buurt van het wiel zit.