ABS-sensoren in het wiellager
Op onder andere YouTube hebben wij diverse video's staan welke u helpen bij het monteren van het door u bestelde onderdeel. Als de ABS-ring in een wielnaad is ingebouwd, herkent u dit aan de aansluitingen op de wielnaad. Omdat wij groots inkopen kunnen wij de prijzen zo laag houden op onze website. Bij een keuring is veiligheid een hoofdpunt.
ABS sensor kopen voor uw NISSAN TRADE Bus 3.0 TDiC
De meeste voertuigen hebben inmiddels abs op het remsysteem omdat dit een zeer doeltreffend middel is om de auto tot stilstand te krijgen onder extreme omstandigheden. De ontwikkeling van de automobiel is de laatste 20 jaar enorm geweest. Bij ons heeft u altijd het juiste advies voor uw NISSAN TRADE Bus. Als de losse abs sensor defect is kan deze makkelijk zonder al te veel kosten vervangen worden het wordt duurder als u de abs computer of regelunit moet vervangen dit zelfde geld voor de wielnaaf waar de abs sensor in zit, deze zijn ook iets prijziger. Pas dan kunt u de juiste bestellen, het kan dan een losse ABS sensor zijn, een complete wielnaaf met ingebouwde ABS sensor of een wiellager met magnetische ABS ring.
Vervuilde ABS sensoren op uw NISSAN
Het is zaak om ook de ABS-ring goed schoon te maken met onze remreiniger. Autoruiten zijn nog steeds van gelaagd glas. De ABS-ring in het wiellager werkt samen met de ABS-sensor onder de auto. U kunt bij ons langs komen voor onze expertise.