Vervuilde ABS sensoren op uw MITSUBISHI LANCER VII 2.4 iVRX
Aluminium velgen worden steeds vaker bij aflevering geleverd. Om een signaal op te kunnen vangen, is er een gever en een nemer nodig. Bent u op zoek naar de Track & Trace code van uw onderdelen? Deze mailen wij naar uw e-mailadres. Een abs sensor voor uw auto koopt u voordelig bij RemOnderdelen.nl u zoekt de juiste via uw kenteken op onze website en krijgt ook nog eens minimaal 50% korting. Het is zaak om ook de ABS-ring goed schoon te maken met onze remreiniger.
ABS sensor kopen voor uw MITSUBISHI LANCER VII
Het is dus belangrijk om tijdens een onderhoudsbeurt de sensoren vrij van vuil te maken. Na elke bestelling doen wij een uiterst nauwkeurige nacontrole. Als u een ABS sensor gaat kopen moet u eerst kijken welke uitvoering van ABS sensoren u op uw auto heeft. Op onze site kunt u gemakkelijk via uw kenteken zoeken naar de juiste onderdelen voor uw auto. Wij hebben onderdelen voor alle automerken waaronder: GMC HandremkabelsROVER WiellagersHYUNDAI Fuseekogels.
ABS-sensoren in het wiellager
De signaal gever kan in een wiellager zitten of als bijvoorbeeld getande ring op de aandrijfas. Voertuigen worden steeds sneller gemaakt. De abs sensor is er in verschillende uitvoeringen en geeft of leest een signaal om het abs systeem van uw CAR in of uit te schakelen. Bij elke bestelling krijgt u van ons een gratis tube keramisch vet en spuitbus remreiniger.