Een defect ABS-sensor herkennen
Vandaag besteld, morgen bij u in huis. Het onafgewende gewicht van een voertuig moet zo licht mogelijk zijn. Waterpomp zorgt voor de afkoeling van de motor. Doormiddel van onze simpele website kunt u op een overzichtelijke manier zien wat er op uw MERCEDES-BENZ GLS (X166) past.
ABS-sensoren in het wiellager
De abs sensor is er in verschillende uitvoeringen en geeft of leest een signaal om het abs systeem van uw CAR in of uit te schakelen. Deze ring is magnetisch en ook te vinden door een metalen plaatje te gebruiken. De ABS-ring in een wiellager is eigenlijk ook een ABS-sensor. De ABS gaat dan in werking en zorgt ervoor dat er pompend geremd wordt. Het gewicht van auto's is bepalend voor de remweg.
ABS-sensor op uw MERCEDES-BENZ uitlezen
De ABS-ring zit vaak gemonteerd op de aandrijfas de remschijf of de wielnaaf. Omdat wij groots inkopen kunnen wij de prijzen zo laag houden op onze website. Als de losse abs sensor defect is kan deze makkelijk zonder al te veel kosten vervangen worden het wordt duurder als u de abs computer of regelunit moet vervangen dit zelfde geld voor de wielnaaf waar de abs sensor in zit, deze zijn ook iets prijziger. Elke auto heeft een eigen VIN-nummer.