ABS sensor kopen voor uw FORD FOCUS II 2.0 TDCi
Als u een ABS sensor gaat kopen moet u eerst kijken welke uitvoering van ABS sensoren u op uw auto heeft. Voor autoglas is eigenlijk nog geen vervanger. De signaal gever kan in een wiellager zitten of als bijvoorbeeld getande ring op de aandrijfas. Een motorkap is nu ook al vaak van aluminium of kunststof. Wij hebben onderdelen voor alle automerken waaronder: DACIA FuseekogelsSAAB StuurkogelsVW VOLKSWAGEN Remblokken.
Vervuilde ABS sensoren op uw FORD FOCUS II
De Abs sensor in losse uitvoering vervangen is een simpel klusje, de losse sensor zit vaak op het chassis geschroefd bij de aandrijfas of de remschijf daar loopt hij vlak langs een ABS-ring dit is een getande ring waarvan de ABS-sensor de pulsen leest. De ABS gaat dan in werking en zorgt ervoor dat er pompend geremd wordt. Er is een ABS-pomp gemonteerd in de auto, tussen het remsysteem. Wij zijn telefonisch bereikbaar op werkdagen van 8:00 tot 18:00.
ABS-sensoren in het wiellager
Het is van belang dat er hoogwaardige onderdelen op uw FORD komen. De ABS-ring zit vaak gemonteerd op de aandrijfas de remschijf of de wielnaaf. Het is zaak om ook de ABS-ring goed schoon te maken met onze remreiniger. Heeft u geen kenteken, dan kunt u bij ons ook zoeken via merk, model en type van uw auto. De EGR klep zorgt voor de juiste lucht toevoer in de motor.