Een defect ABS-sensor herkennen
De signaal gever kan in een wiellager zitten of als bijvoorbeeld getande ring op de aandrijfas. Comfort en levensduur optimaal op elkaar afgestemd waardoor ze een ideale wrijvingscombinatie vormen. Hierbij in de buurt wordt de ABS-sensor, als nemer, gemonteerd om het signaal door te geven, via de computer, naar de ABS-pomp. De ABS-ring in een wiellager is eigenlijk ook een ABS-sensor.
ABS-sensoren in het wiellager
Doormiddel van onze simpele website kunt u op een overzichtelijke manier zien wat er op uw BMW 1 Van (F20) past. Er is een ABS-pomp gemonteerd in de auto, tussen het remsysteem. Wij hebben onderdelen voor alle automerken waaronder: AUDIJEEPDAEWOOOLDSMOBILE. De ABS gaat dan in werking en zorgt ervoor dat er pompend geremd wordt. De rem onderdelen van tegenwoordig zijn verder door ontwikkeld.
ABS-sensor op uw BMW uitlezen
Om een signaal op te kunnen vangen, is er een gever en een nemer nodig. Autoruiten zijn nog steeds van gelaagd glas. U kunt bij ons langs komen voor onze expertise. Aluminium velgen worden steeds vaker bij aflevering geleverd.