ABS sensor kopen voor uw AUDI A6 Avant 2.7 TDI quattro
De Abs sensor in losse uitvoering vervangen is een simpel klusje, de losse sensor zit vaak op het chassis geschroefd bij de aandrijfas of de remschijf daar loopt hij vlak langs een ABS-ring dit is een getande ring waarvan de ABS-sensor de pulsen leest. De gewichtsverdeling is ideaal bij 50% achter en 50% voor. Wij controleren altijd bij de AUDI A6 Avant dealer of de onderdelen passen op uw auto. De ABS-ring zit vaak gemonteerd op de aandrijfas de remschijf of de wielnaaf.
Vervuilde ABS sensoren op uw AUDI
De ABS gaat dan in werking en zorgt ervoor dat er pompend geremd wordt. Wanneer u voor 10:00 besteld kunt u het nog dezelfde werkdag ophalen bij ons op locatie. Hierdoor wordt de auto weer bestuurbaar. Wij hebben onderdelen voor alle automerken waaronder: OPEL FuseekogelsBEDFORD StabilisatorstangenCITROEN Remtrommels.
ABS-sensoren in het wiellager
Bij elke bestelling krijgt u van ons een gratis spuitbus remreiniger en een tube keramisch vet. Hierbij in de buurt wordt de ABS-sensor, als nemer, gemonteerd om het signaal door te geven, via de computer, naar de ABS-pomp. Lucht en interieur filters worden bij een beurt vervangen. De motordelen worden eigenlijk niet nagekeken bij een keuring.